OBJAVTE

IPAINT MAGNETIC LOGO_vectorized

popisovateľnú plochu s magnetickou funkciou, ktorá naozaj funguje.
iPAINT MAGNETIC je inteligentná magneticko-popisovateľná plocha, ktorá vyniká svojou nadpriemernou magnetickou silou a vysoko kvalitným popisovateľným náterom bez kompromisov.

100% MAGNETICKÁ SILA

Pri použití odporúčaného magnetického príslušenstva iPAINT MAGNETIC garantuje dostatočnú silu magnetickej vrstvy vďaka vysokému podielu magnetickej kovovej zložky v nátere a profesionálnej inštalácii na mieru vášmu povrchu. Plochy iPAINT MAGNETIC vykazujú vyššiu ferroaktivitu než bežné neznačkové, či DIY kópie. Prax vo firmách ukázala, že napr. pri použití identických magnetov udržia naše steny často vačší zväzok papierov.

100% POPISOVATEĽNÝ POVRCH

iPAINT MAGNETIC garantuje kvalitný popisovateľný povrch komerčnej kvality bez nežiadúcej drsnosti, ktorá sa môže vyskytovať u alternatívnych neznačkových riešení. Vďaka unikátnemu know-how a použitým materiálom iPAINT MAGNETIC garantuje vysoko kvalitný  magnetický povrch s popisovateľnou funkciou bez obmedzení a kompromisov. Skvelé a predovšetkým dlhoročné funkčné riešenie pre Vašu firmu.

100% KVALITA MATERIÁLOV

Pri inštalácii iPAINT MAGNETIC využívame vysoko kvalitné overené materiály, najmä značky IdeaPaint. V závislosti na type povrchu kombinujeme popisovateľný náter IdeaPaint s prvotriednými kovovými tapetami PULL by IdeaPaint alebo kvalitným kovovým náterom. Vďaka tomu iPAINT MAGNETIC predstavuje  riešenie pre  firmy, ktoré funguje naozaj spoľahlivo a dlhodobo. Bez kompromisov.

100% NAJVÝHODNEJŠIA CENA

iPAINT MAGNETIC predstavuje riešenie, ktoré sa oplatí aj po finančnej stránke. Inštalácia lacných plechov na stenu je časovo aj technicky náročná, a tým pádom drahá. Naviac, v prípade zle upevnených plechov, môže ísť o riešenie s krátkodobou životnosťou, keďže nedostatočne ukotvené plechy sa pri zotieraní často hýbu. Preto voľte riešenie, ktoré sa naozaj oplatí. iPAINT MAGNETIC je plocha s 10 ročnou zárukou.

Recenzie zákazníkov

iPAINT MAGNETIC predstavuje bezkonkurenčné a funkčné riešenie magnetickej tabule s popisovateľnou funkciou, ktoré český, slovenský a maďarský trh v súčasnosti ponúka. Nadštandardnú kvalitu iPAINT MAGNETIC potvrdzujú reálne dlhoročné pozitívne skúsenosti českých a slovenských firiem, ktoré iPAINT MAGNETIC využívajú už dnes.

PREDSTAVUJEME NOVINKU

iPANT Now Magnetic

iPAINT Now je ideálne riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú rýchle a okamžité riešenie popisovateľnej plochy (s možnosťou prídavnej funkcie MAGNETIC). Použitá technológia iPAINT Now zvládne aj špecifické povrchy, ako napríklad sklenené steny vo firmách či nábytok (šatníkové dvere, skrine, a pod.), a to bez obmedzení kvality či fuknčnosti magnetickej a popisovateľnej vrstvy. Naviac ku novinke iPAINT Now dostanete od nás 5 ročnú záruku a štartovací balíček na písanie, zotieranie, údržbu a prípadné magnetkovanie zdarma!

Objavte aj vy iPAINT MAGNETIC, pospisovatelnú plochu s magnetickou funkciou bez kompromisov a 10 ročnou zárukou.

.