Predstavujeme revolučný náter IdeaPaint

Originálne, praktické, ekonomické a ekologické riešenie, ktoré premení akýkoľvek typ steny či povrchu na popisovateľné a stierateľné plátno.

Vaše nápady si zaslúžia dostatočný priestor pre ich vyjadrenie. Nelimitujte sa obmedzenou plochou flip chartov a tradičných tabúľ, osloboďte svoje steny, stoly, dvere, či nábytok pomocou moderného popisovateľného náteru IdeaPaint.Tento inovatívny náter vám poskytne dostatočné, skoro neobmedzené plochy pre vyjadrenie, znázornenie a zdieľanie spoločných myšlienok a ideí. Záleží len na priestore, kde tento šetrný náter použijete. Dokáže zaujať a motivovať nie len vašich spolupracovníkov v práci, ale rovnako aj študentov a učiteľov v škole a celú rodinu doma pri spoločných voľných chvíľach strávených novým, kreatívnym spôsobom.

Nenáročná inštalácia, dlhodobá životnosť a garancia 10 rokov robia z IdeaPaint cenovo bezkonkurenčné riešenie v porovnaní s tradičnými riešeniami, ako sú kriedové tabule a flipcharty.

Ak si vyberiete originálny náter IdeaPaint, máte istotu, že šetríte nie len svoju peňaženku, ale rovnako aj životné prostredie a vlastné zdravie. Značka IdeaPaint, ktorú vám prinášame na slovenský a český trh, splňuje najprísnejšie normy ochrany životného prostredia a nemá žiadne negatívne účinky na ľudské zdravie. Chcite preto vždy certifikovaný originál a vyhnite sa lacnejším napodobeninám. Získate neobmedzený priestor pre svoje nápady a bude vás to stáť menej ako klasické tabule a flipcharty, a to vďaka dlhej životnosti každého originálneho náteru IdeaPaint.

Garantujeme vám najvyššiu kvalitu použitých materiálov značky IdeaPaint a inštalácií na rôzne povrchy a typy stien. To nie sú len prázdne slová, ponúkame vám záruku 10 rokov.

Vaša spokojnosť je na prvom mieste. Kvalitný náter IdeaPaint v kombinácii s jeho profesionálne prevedenou inštaláciou vám garantujú dlhodobé používanie bez nečakaných problémov a straty funkčnosti v priebehu nasledujúcich rokov. Nepristupujte na kompromisné a „urob si sám“ riešenia. Náš certifikovaný tím odborníkov a kvalitné produkty značky IdeaPaint, ktorej sme oficiálnym predajcom a realizátorom pre Slovensko a Českú republiku, sú pre vás tou hlavnou garanciou, že dostávate tú najvyššiu kvalitu. K tomu ako bonus pridáme ešte záruku 10 rokov na inštalovaný náter IdeaPaint od iPAINT.

Už aj na Slovensku a v Čechách firmy, školy a domácnosti objavili neobmedzené kreatívne možnosti popisovateľného náteru IdeaPaint.

S viac než 100 000 úspešnými inštaláciami po celom svete a viac ako stovkou zákazníkov na Slovensku a v Čechách je IdeaPaint, ako objaviteľ sucho stierateľného náteru, jednoznačne najobľúbenejšou značkou a zlatým štandardom v tejto oblasti.

Pozrite sa na produkty a príslušenstvo značky IdeaPaint.